Agent Yazılım

Biz Kimiz?
Agent Yazılım iş tecrübesini, özgüvenini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile birleştirerek hizmet veren bilişim şirketidir. Yazılım sektörünün getirdiği yenilikler doğrultusunda sürekli kendini yenileyerek, kaliteli ve yenilikçi projelerle farklılık yaratarak kalıcı olmayı hedeflemektedir.
2012 yılından bu yana Bursa’da hizmet vermektedir.Hizmet verdiği firmaların yazılım ile ilgili istekleri doğrultusunda çözüm ve danışmanlık vermek için kurulmuştur.
Neden Bizi Seçmelisiniz?
Web Sitesi yaptırmak istiyorsanız; firmanıza özel Seo Destekli Web Tasarım ve Web Yazılım ile, Sınırsız Hosting Hizmeti, Kolay kullanım ve sitenizin istediğiniz her alanını kontrol imkanı sağlayan yönetici paneli yazılımı hizmeti veriyoruz.
E-ticaret sitesi sahibi olmak istiyorsanız; Firmanıza özel e-ticaret tasarımı ile, Asp.net MVC framework ile hazırladığımız güvenilir e-ticaret siteleri ve admin paneli, sitenizin istediğiniz her alanını kontrol imkanı, Sınırsız kategori ekleme, sınırsız ürün ekleme, blog, pop-up yönetimi, bayi girişi vb., her türlü ( PAYU, PAYPAL Kredi kartı, kapıda ödeme, havale) ödeme şekli entegrasyonu hizmeti veriyoruz.
İşletmeniz için kullanacağınız özel bir yazılıma ihtiyacınız var ise; proje bazlı olarak yazılım hizmeti veriyoruz.

Neler Yapıyoruz

Yeni Nesİl Sınırsız Web Hosting
Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı,sınırsız mail adresi
CREATIVE Tasarımlar
Kurumsal kimliğinizi yansıtan özel tasarımlar
Kullanıcı Dostu YÖNETİM PANELİ
Sektöre göre düzenlenen özel yönetim paneli
BOOTSTRAP METODU
Tüm Cihazlara,tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uygun siteler
MOBİL Uygulama
Sektöre uygun mobil uygulama yazılımları
SEO Desteği
Kelime analizi ile kod yapılandırma

BORD

0
E Ticaret
0
Web Sitesi
0
Özel Proje
0
Yazılım Paketi
0
Proje
0
Müşteri Desteği