Kurumsal Web Tasarımı

BURSA WEB TASARIM ve KURUMSAL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
Agent Yazılım web tasarım konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla web tasarımı ve yazılım hizmeti sunmaktadır.
Agent Yazılım ; Kurumsal firmalara özel web siteleri üreten Bursa merkezli Web Tasarım ve Web Yazılım Geliştirme firmasıdır.
Müşterilerimize yenilikçi, modern ara yüz, hızlı, güvenli, SEO ve mobil uyumlu, kullanıcı dostu ve yaratıcı kurumsal web tasarımları sunmaktayız.
Sürekli güncellenen tamamen Agent Yazılıma ait MVC CORE ile hazırlanan admin panel ile tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz.
Arama motoru optimizasyonu SEO
Arama motoru optimizasyonu SEO(Search Engine Optimization), arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. SEO çalışması bir defa yapılarak tamamlanan veya farklı yöntemler ile bir defada bir çok link alıp sitenizin ilk sıralara yükselmesi ile yapılamaz. SEO çalışması süreklilik gerektiren bir çalışmadır. Arama motorları sıralama tekniğini sürekli güncellemektedir. Yapılması gereken mutlaka uzman desteği almaktır. Sitenizde yapabileceğiniz en önemli şey özgün içerik kullanımı, site içerisindeki yazıların kopyalama ile hazırlanmaması, resimlerin size özgü olmasıdır. Agent Danışmanlık olarak hazırlamış olduğumuz bütün web sitesi uygulamalarında artı ücret almadan Seo çalışması yapıyoruz, Kurumsal kimliğinize uygun kelime analizi yaparak seçtiğimiz kelimelerle kod çalışması yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalarla kısa zamanda üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.
Google Adwords
Google aramalarda üst sıralarda yer almanın yer almanın en garanti yolu Google Adwords'e reklam vermektir. Adwords reklam maliyelerinizi kontrol etmenize olanak sağlar. Minumum harcama zorunluluğu yoktur. Günlük olarak harcamak istediğiniz maksimum tutarı belirleyebilir ve paranızı nasıl harcayacağınızı seçebilirsiniz.
Google Analytics
Google Analytics ücretsiz bir Google aracıdır. Bir internet sitesiniz varsa ve sitenizinin ziyaretçi trafiğini kontrol etmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Google Analytics site ziyaretcileri hakkında detaylı bilgileri verir. Hazırladığımız web sitelerinde Google analytics ayarlarını yaparak sitenizin trafiğini izlemenizi sağlıyoruz.
İÇERİK YÖNETİMİ
Web sitelerinde içerik yönetimi en önemli ürün pazarlama stratejisidir.Sitenize ekleyeceğiniz blog, duyuru, kampanya ve haber yazıları ile arama motorlarından sitenize ziyaret sayısını arttırabilirsiniz.Web siteniz için kaliteli içerikler ve ürün resimleri kullanarak arama motoru optimizasyon çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz

Yeni Nesİl Sınırsız Web Hosting
Sınırsız trafik, sınırsız disk alanı,sınırsız mail adresi
CREATIVE Tasarımlar
Kurumsal kimliğinizi yansıtan özel tasarımlar
Kullanıcı Dostu YÖNETİM PANELİ
Sektöre göre düzenlenen özel yönetim paneli
BOOTSTRAP METODU
Tüm Cihazlara,tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uygun siteler
MOBİL Uygulama
Sektöre uygun mobil uygulama yazılımları
SEO Desteği
Kelime analizi ile kod yapılandırma